WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Kristina Kozakova | 6-1, 6-4 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
08.01.01, 23 Jaar
08.01.01, 23 Jaar
Tina Nadine Smith vs. Kristina Kozakova - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Tina Nadine Smith | Kristina Kozakova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Tina Nadine Smith form & Kristina Kozakova form
Tina Nadine Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Monique Barry | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bianca Compuesto | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maddison Inglis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoe Hives | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Kristina Kozakova - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.04.19 Kwalif. | vs. Susan Doldan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nella Chiara Ondrouskova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Erin Kiernan | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Mamicova | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kaposvar - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.18 Kwalif. | vs. Ana Kunic | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Armina Izic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tucepi - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Hlacikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.02.18 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |