WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Ulrikke Eikeri | Anna Bondar | 6-4, 3-6, 6-1 | W60+H Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Ulrikke Eikeri | Anna Bondar | |
1e Service % | 38/74 (51%) | 56/103 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/38 (50%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 18/47 (38%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/103 (52%) | 37/74 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/177 (51%) | 86/177 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ulrikke Eikeri | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ulrikke Eikeri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulrikke Eikeri vs. Anna Bondar - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Ulrikke Eikeri | Anna Bondar | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Rome | Clay |
27.01.19 | Halve finale | Anna Bondar | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Plantation | Clay |
21.09.18 | Kwartfinale | Anna Bondar | Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Dobrich | Clay |
Ulrikke Eikeri form & Anna Bondar form
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |