WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ulrikke Eikeri | Camilla Rosatello | 4-6, 6-2, 10-3 | W60+H Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Ulrikke Eikeri | Camilla Rosatello | |
1e Service % | 42/58 (72%) | 34/62 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/42 (52%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/28 (18%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/62 (60%) | 27/58 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ulrikke Eikeri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulrikke Eikeri vs. Camilla Rosatello - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ulrikke Eikeri | Camilla Rosatello | 4-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | W60+H Rome | Clay |
Ulrikke Eikeri form & Camilla Rosatello form
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |