WEDSTRIJD
09.04.19 | 1e ronde | Ulrikke Eikeri | Helene Scholsen | 6-0, 6-4 | W25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Ulrikke Eikeri | Helene Scholsen | |
1e Service % | 48/56 (86%) | 28/54 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/54 (52%) | 18/56 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulrikke Eikeri vs. Helene Scholsen - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | 1e ronde | Ulrikke Eikeri | Helene Scholsen | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Sunderland | I. hard |
04.06.18 | 1e ronde | Ulrikke Eikeri | Helene Scholsen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Ulrikke Eikeri form & Helene Scholsen form
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |