WEDSTRIJD
28.02.19 | 2e ronde | Ulyana Ayzatulina | Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Ulyana Ayzatulina | Dasha Ivanova | |
1e Service % | 65/79 (82%) | 49/81 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/65 (62%) | 25/49 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 17/32 (53%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/81 (48%) | 30/79 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/160 (55%) | 72/160 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ulyana Ayzatulina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulyana Ayzatulina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ulyana Ayzatulina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ulyana Ayzatulina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ulyana Ayzatulina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ulyana Ayzatulina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulyana Ayzatulina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ulyana Ayzatulina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ulyana Ayzatulina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ulyana Ayzatulina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ulyana Ayzatulina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ulyana Ayzatulina vs. Dasha Ivanova - onderlinge wedstrijden
28.02.19 | 2e ronde | Ulyana Ayzatulina | Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Ulyana Ayzatulina form & Dasha Ivanova form
Ulyana Ayzatulina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.19 2e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.19 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.19 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
25.10.18 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
21.09.18 Halve finale | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.18 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.18 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.18 1e ronde | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brescia - Clay | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
17.05.18 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - scratch | wedstrijd detail |
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Camilia Samel Druz | 5-7, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Daria Gorska | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |