WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Usue Maitane Arconada | Andreea Ghitescu | 6-3, 6-2 | W25 Bethany | Clay |
STATISTIEKEN
Usue Maitane Arconada | Andreea Ghitescu | |
1e Service % | 27/49 (55%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/27 (48%) | 11/32 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/49 (69%) | 24/49 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Usue Maitane Arconada vs. Andreea Ghitescu - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Usue Maitane Arconada | Andreea Ghitescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Bethany | Clay |
30.10.18 | 1e ronde | Usue Maitane Arconada | Andreea Ghitescu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Toronto | I. hard |
12.07.18 | 2e ronde | Usue Maitane Arconada | Andreea Ghitescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Honolulu | Hard |
Usue Maitane Arconada form & Andreea Ghitescu form
Usue Maitane Arconada - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
29.01.22 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
05.01.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.10.21 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
03.10.21 Finale | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
04.08.21 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Andreea Ghitescu - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.11.19 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.11.19 Halve finale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |