Japan
21.04.96, 27 Jaar
21.04.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Utaka Kishigami vs. Lia Karatancheva - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Utaka Kishigami | Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Utaka Kishigami form & Lia Karatancheva form
Utaka Kishigami - laatste wedstrijden
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tsukuba - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
18.12.18 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
13.12.18 2e ronde | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |