WEDSTRIJD
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Valentina Giavazzi | Demi Tran | 7-5, 2-6, 10-6 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
19.11.99, 24 Jaar
19.11.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Valentina Giavazzi vs. Demi Tran - onderlinge wedstrijden
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Valentina Giavazzi | Demi Tran | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Valentina Giavazzi form & Demi Tran form
Valentina Giavazzi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-2, - Valentina Giavazzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Asya Colombo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Likhitha Kalava | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Martina Biagianti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Kovac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Jelena Stojanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 Kwalif. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 0-3, - Valentina Giavazzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 Kwalif. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Marie Temin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.12.18 Kwalif. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Loliee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bagnatica - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ulyana Ayzatulina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Caslano - Clay | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Andrina Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Imola - Carpet | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Fabbri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
17.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Demi Tran - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |