WEDSTRIJD
03.04.19 | 1e ronde | Valentina Ryser | Mylene Halemai | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Valentina Ryser | Mylene Halemai | |
1e Service % | 37/55 (67%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 23/55 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentina Ryser | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Valentina Ryser | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentina Ryser vs. Mylene Halemai - onderlinge wedstrijden
03.04.19 | 1e ronde | Valentina Ryser | Mylene Halemai | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Valentina Ryser form & Mylene Halemai form
Valentina Ryser - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50+H Calvi - Hard | ||||
21.04.24 Finale | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Mona Barthel | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mylene Halemai - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |