WEDSTRIJD
19.09.19 | 2e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Anastasia Detiuc | 4-6, 6-2, 7-64 | W25 Podgorica | Clay |
STATISTIEKEN
Valentini Grammatikopoulou | Anastasia Detiuc | |
1e Service % | 83/107 (78%) | 68/90 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/83 (52%) | 34/68 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/90 (52%) | 52/107 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/197 (52%) | 95/197 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-4 | |
0-0, 0-30 | ||
4-6 |
2 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-5 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentini Grammatikopoulou vs. Anastasia Detiuc - onderlinge wedstrijden
19.09.19 | 2e ronde | Valentini Grammatikopoulou | Anastasia Detiuc | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Podgorica | Clay |
Valentini Grammatikopoulou form & Anastasia Detiuc form
Valentini Grammatikopoulou - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - scratch | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Detiuc - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Radom - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.21 3e ronde | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |