WEDSTRIJD
06.11.18 | 1e ronde | Valeria Savinykh | Katy Dunne | 6-2, 6-3 | Shrewsbury | I. hard |
STATISTIEKEN
Valeria Savinykh | Katy Dunne | |
1e Service % | 41/61 (67%) | 42/75 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/41 (66%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 10/33 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/75 (52%) | 23/61 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/136 (57%) | 59/136 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valeria Savinykh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Katy Dunne | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 1-2 | |
0-0, 40-40 | ||
Valeria Savinykh | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Katy Dunne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Katy Dunne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeria Savinykh vs. Katy Dunne - onderlinge wedstrijden
06.11.18 | 1e ronde | Valeria Savinykh | Katy Dunne | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Shrewsbury | I. hard |
Valeria Savinykh form & Katy Dunne form
Valeria Savinykh - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - Katy Dunne - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |