WEDSTRIJD
22.02.19 | Kwartfinale | Valeria Savinykh | Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 6-2 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Valeria Savinykh | Lesley Pattinama Kerkhove | |
1e Service % | 52/79 (66%) | 44/74 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/74 (43%) | 34/79 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/153 (50%) | 76/153 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeria Savinykh | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Valeria Savinykh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeria Savinykh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeria Savinykh | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeria Savinykh | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeria Savinykh | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeria Savinykh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeria Savinykh | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeria Savinykh vs. Lesley Pattinama Kerkhove - onderlinge wedstrijden
22.02.19 | Kwartfinale | Valeria Savinykh | Lesley Pattinama Kerkhove | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
12.12.16 | Kwalif. | Lesley Pattinama Kerkhove | Valeria Savinykh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Valeria Savinykh form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Valeria Savinykh - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |