INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chiara Grimm vs. Valeriya Solovyeva - onderlinge wedstrijden
30.10.17 | Kwalif. | Valeriya Solovyeva | Chiara Grimm | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Santa Margherita | Clay |
Chiara Grimm form & Valeriya Solovyeva form
Chiara Grimm - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
13.06.19 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Malene Helgo | - | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.19 Kwalif. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Valeriya Solovyeva - laatste wedstrijden
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.18 Kwalif. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.07.18 Kwalif. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
26.06.18 Kwalif. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.18 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.06.18 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 Kwartfinale | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.18 2e ronde | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
30.05.18 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
26.04.18 2e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.18 1e ronde | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.18 Kwalif. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
19.04.18 2e ronde | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.18 1e ronde | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.04.18 Kwalif. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.04.18 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
05.04.18 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.18 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.18 Kwalif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
27.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
20.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |