WEDSTRIJD
03.11.20 | Kwalif. | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Olyanovskaya vs. Denisa Hindova - onderlinge wedstrijden
19.08.22 | Kwartfinale | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Bydgoszcz | Clay |
03.11.20 | Kwalif. | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Valeriya Olyanovskaya form & Denisa Hindova form
Valeriya Olyanovskaya - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |