WEDSTRIJD
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Valeriya Olyanovskaya | Oliwia Szymczuch | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Olyanovskaya vs. Oliwia Szymczuch - onderlinge wedstrijden
08.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Valeriya Olyanovskaya | Oliwia Szymczuch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Valeriya Olyanovskaya form & Oliwia Szymczuch form
Valeriya Olyanovskaya - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Oliwia Szymczuch - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 6-73, 6-1, 14-16 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.19 1e ronde | vs. Mihika Yadav | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
18.10.18 1e ronde | vs. Aminata Sall | 3-6, 1-0, - Oliwia Szymczuch - scratch | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Akiko Omae | 7-66, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kulikova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
26.09.18 1e ronde | vs. Alexandra Stevenson | 6-4, 2-6, 0-3, - Oliwia Szymczuch - scratch | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Mia Eklund | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
09.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Brindtha Ramasamy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.18 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Den Haag - Clay | ||||
05.07.18 2e ronde | vs. Eva Vedder | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.18 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.07.18 Kwalif. | vs. Caroline Ilowska | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
26.06.18 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Barbara Quagliardi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |