WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | |
1e Service % | 24/41 (59%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 13/34 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/51 (61%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Valeriya Strakhova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0 | ||
Valeriya Strakhova | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
Valeriya Strakhova | 3-0 | |
4-0 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 6-0 | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Strakhova vs. Gabriela Nicole Tatarus - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Valeriya Strakhova | Gabriela Nicole Tatarus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Valeriya Strakhova form & Gabriela Nicole Tatarus form
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |
Gabriela Nicole Tatarus - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.19 1e ronde | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.19 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail |