WEDSTRIJD
22.08.19 | 2e ronde | Valeriya Yushchenko | Ekaterina Shalimova | 5-7, 6-3, 6-2 | W15 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Valeriya Yushchenko | Ekaterina Shalimova | |
1e Service % | 42/90 (47%) | 45/87 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/42 (57%) | 24/45 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/48 (54%) | 20/42 (48%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/87 (49%) | 40/90 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-1 | |
0-0, 0-30 | ||
1-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
3-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 4-4 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Valeriya Yushchenko | 5-5 | |
0-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 30-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Valeriya Yushchenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Valeriya Yushchenko | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0 | ||
Valeriya Yushchenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Yushchenko vs. Ekaterina Shalimova - onderlinge wedstrijden
22.08.19 | 2e ronde | Valeriya Yushchenko | Ekaterina Shalimova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
Valeriya Yushchenko form & Ekaterina Shalimova form
Valeriya Yushchenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 0-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Shalimova - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |