WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Valeriya Yushchenko | Sofya Lansere | 6-2, 4-6, 6-2 | W25 Fergana | Hard |
STATISTIEKEN
Valeriya Yushchenko | Sofya Lansere | |
1e Service % | 33/71 (46%) | 74/108 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 40/74 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/38 (47%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/108 (50%) | 29/71 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/179 (54%) | 83/179 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Yushchenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Yushchenko | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeriya Yushchenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Yushchenko vs. Sofya Lansere - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Valeriya Yushchenko | Sofya Lansere | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Fergana | Hard |
Valeriya Yushchenko form & Sofya Lansere form
Valeriya Yushchenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Diana Demidova | 0-4, - Valeriya Yushchenko - scratch | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sofya Lansere - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - scratch | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |