WEDSTRIJD
15.07.16 | Halve finale | Varunya Wongteanchai | Katherine Ip | 6-4, 7-67 | Hong Kong | Hard |
STATISTIEKEN
Varunya Wongteanchai | Katherine Ip | |
1e Service % | 57/83 (69%) | 80/101 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/57 (54%) | 41/80 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/101 (50%) | 36/83 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/184 (53%) | 87/184 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varunya Wongteanchai vs. Katherine Ip - onderlinge wedstrijden
15.07.16 | Halve finale | Varunya Wongteanchai | Katherine Ip | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
15.08.11 | 1e ronde | Katherine Ip | Varunya Wongteanchai | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Taipei | Hard |
Varunya Wongteanchai form & Katherine Ip form
Varunya Wongteanchai - laatste wedstrijden
W15 Chiang - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Yinglak Jittakoat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Panteleeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 6-2, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Nao Hibino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-78, 16-14 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Natsuho Arakawa | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-4, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
05.11.18 1e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.04.18 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 0-2, - Varunya Wongteanchai - scratch | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
13.02.18 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.18 Kwalif. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Kang | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.17 Kwalif. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Katherine Ip - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Poggensee-Wei | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Ya Yun Pai | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
25.07.17 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
04.07.17 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | - Katherine Ip - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.07.17 1e ronde | vs. Yufei Long | 1-6, 7-62, Yufei Long - scratch | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.17 1e ronde | vs. Michaela Haet | 1-6, 1-0, Michaela Haet - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.17 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
08.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lubbock - Hard | ||||
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Idia Amen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Reagan Collins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.08.16 1e ronde | vs. Ling Zhang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.16 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
15.07.16 Halve finale | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.07.16 Kwartfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 7-5, 4-3, Bunyawi Thamchaiwat - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.16 2e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.16 1e ronde | vs. Kyra Shroff | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seohyeon Kim | 2-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung - Hard | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |