WEDSTRIJD
07.06.17 | 1e ronde | Varunya Wongteanchai | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-4 | Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Varunya Wongteanchai | Sri Peddi Reddy | |
1e Service % | 32/56 (57%) | 41/77 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varunya Wongteanchai vs. Sri Peddi Reddy - onderlinge wedstrijden
07.06.17 | 1e ronde | Varunya Wongteanchai | Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
Varunya Wongteanchai form & Sri Peddi Reddy form
Varunya Wongteanchai - laatste wedstrijden
W15 Chiang - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Yinglak Jittakoat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Panteleeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 6-2, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Nao Hibino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-78, 16-14 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Natsuho Arakawa | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
12.04.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-4, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
05.11.18 1e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.04.18 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 0-2, - Varunya Wongteanchai - scratch | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
13.02.18 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Kang | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.18 Kwalif. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Ene | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.17 Kwalif. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sri Peddi Reddy - laatste wedstrijden
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Jodhpur - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
10.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.18 Kwalif. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Jakarta - Hard | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |