WEDSTRIJD
23.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Varvara Flink | Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | Acapulco | Hard |
STATISTIEKEN
Varvara Flink | Astra Sharma | |
1e Service % | 52/86 (60%) | 66/102 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 38/66 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/34 (38%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/102 (48%) | 41/86 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/188 (50%) | 94/188 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Varvara Flink | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varvara Flink vs. Astra Sharma - onderlinge wedstrijden
05.09.19 | 3e ronde | Astra Sharma | Varvara Flink | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | New Haven | Hard |
23.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Varvara Flink | Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Acapulco | Hard |
10.01.19 | 2e ronde van de kwal. | Astra Sharma | Varvara Flink | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Varvara Flink form & Astra Sharma form
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Astra Sharma - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |