WEDSTRIJD
02.07.19 | 1e ronde | Varvara Flink | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-2 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Varvara Flink | Paula Badosa Gibert | |
1e Service % | 39/60 (65%) | 40/60 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/60 (42%) | 18/60 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varvara Flink vs. Paula Badosa Gibert - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | 1e ronde | Varvara Flink | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | London | Grass |
Varvara Flink form & Paula Badosa Gibert form
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |