WEDSTRIJD
27.09.19 | Kwartfinale | Varvara Gracheva | Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-1 | W60+H Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Varvara Gracheva | Cagla Buyukakcay | |
1e Service % | 34/52 (65%) | 30/37 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/37 (51%) | 16/52 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Gracheva | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Varvara Gracheva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Gracheva | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Gracheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Gracheva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Varvara Gracheva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varvara Gracheva vs. Cagla Buyukakcay - onderlinge wedstrijden
27.09.19 | Kwartfinale | Varvara Gracheva | Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Valencia | Clay |
Varvara Gracheva form & Cagla Buyukakcay form
Varvara Gracheva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - scratch | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Cagla Buyukakcay - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |