WEDSTRIJD
25.04.19 | 2e ronde | Varvara Gracheva | Lara Salden | 6-3, 6-1 | W25 Chiasso | Clay |
STATISTIEKEN
Varvara Gracheva | Lara Salden | |
1e Service % | 21/48 (44%) | 28/44 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/44 (64%) | 18/48 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Gracheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Gracheva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Gracheva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Varvara Gracheva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Varvara Gracheva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Gracheva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Gracheva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Gracheva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Varvara Gracheva vs. Lara Salden - onderlinge wedstrijden
25.04.19 | 2e ronde | Varvara Gracheva | Lara Salden | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Chiasso | Clay |
Varvara Gracheva form & Lara Salden form
Varvara Gracheva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - scratch | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |