WEDSTRIJD
07.02.19 | Veronica Cepede Royg | Emiliana Arango | 6-3, 6-2 | Fed Cup | Clay |
STATISTIEKEN
Veronica Cepede Royg | Emiliana Arango | |
1e Service % | 39/63 (62%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 14/28 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/49 (51%) | 22/63 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Veronica Cepede Royg vs. Emiliana Arango - onderlinge wedstrijden
07.02.19 | Veronica Cepede Royg | Emiliana Arango | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Fed Cup | Clay | |
11.04.18 | 1e ronde | Emiliana Arango | Veronica Cepede Royg | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Bogota | Clay |
Veronica Cepede Royg form & Emiliana Arango form
Veronica Cepede Royg - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
27.11.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.21 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
17.11.21 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Santiago - Clay | ||||
13.11.21 Finale | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.21 Kwartfinale | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.21 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Emiliana Arango - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 3e ronde | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |