WEDSTRIJD
08.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | W25 Tarvisio | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Veronika Erjavec vs. Alexandra Vasilyeva - onderlinge wedstrijden
08.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Tarvisio | Clay |
Veronika Erjavec form & Alexandra Vasilyeva form
Veronika Erjavec - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |