WEDSTRIJD
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | 6-3, 6-2 | Indian Wells | Hard |
STATISTIEKEN
Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | |
1e Service % | 38/59 (64%) | 32/59 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 13/32 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/59 (59%) | 25/59 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Veronika Kudermetova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Veronika Kudermetova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Veronika Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Veronika Kudermetova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Paula Badosa Gibert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Veronika Kudermetova vs. Paula Badosa Gibert - onderlinge wedstrijden
28.05.22 | 3e ronde | Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | 6-3, 2-1, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | Paris | Clay |
28.04.22 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Veronika Kudermetova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Madrid | Clay |
17.03.22 | Kwartfinale | Paula Badosa Gibert | Veronika Kudermetova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
10.04.21 | Halve finale | Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Charleston | Clay |
10.01.21 | 3e ronde | Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | Abu Dhabi | Hard |
04.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Kudermetova | Paula Badosa Gibert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Indian Wells | Hard |
Veronika Kudermetova form & Paula Badosa Gibert form
Veronika Kudermetova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Angelique Kerber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Heather Watson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Lin Zhu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Jessica Pegula | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 7-66, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Iga Swiatek | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde | vs. Eugenie Bouchard | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Venus Williams | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |