WEDSTRIJD
17.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Kudermetova | Stefanie Voegele | 7-65, 6-3 | Ostrava | I. hard |
STATISTIEKEN
Veronika Kudermetova | Stefanie Voegele | |
1e Service % | 49/74 (66%) | 45/78 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/49 (82%) | 32/45 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/78 (40%) | 25/74 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 8 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Veronika Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Veronika Kudermetova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Veronika Kudermetova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Veronika Kudermetova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Stefanie Voegele | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Veronika Kudermetova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Veronika Kudermetova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Veronika Kudermetova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Stefanie Voegele | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Stefanie Voegele | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Veronika Kudermetova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Veronika Kudermetova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Stefanie Voegele | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Veronika Kudermetova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Stefanie Voegele | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Veronika Kudermetova vs. Stefanie Voegele - onderlinge wedstrijden
17.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Kudermetova | Stefanie Voegele | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Ostrava | I. hard |
31.12.16 | 1e ronde van de kwal. | Stefanie Voegele | Veronika Kudermetova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Shenzhen | Hard |
Veronika Kudermetova form & Stefanie Voegele form
Veronika Kudermetova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Angelique Kerber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Nao Hibino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Heather Watson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 | vs. Lin Zhu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 2e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Jessica Pegula | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 7-66, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Iga Swiatek | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Kayla Day | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
20.09.23 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde | vs. Eugenie Bouchard | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Venus Williams | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Stefanie Voegele - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 7-61, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 3-6, 1-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Anna Klasen | 2-6, 6-2, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Stella Wiesemann | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 7-66, 6-73 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Lisicki | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.22 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyun Han | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
10.06.22 Halve finale | vs. Laura Siegemund | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.22 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.06.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-75, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, - Stefanie Voegele - scratch | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.22 Kwalif. | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
04.04.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |