WEDSTRIJD
12.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Pepelyaeva | Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
03.08.01, 22 Jaar
03.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Veronika Pepelyaeva vs. Andjela Jocovic - onderlinge wedstrijden
12.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Veronika Pepelyaeva | Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Veronika Pepelyaeva form & Andjela Jocovic form
Veronika Pepelyaeva - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |