WEDSTRIJD
03.12.19 | Kwalif. | Veronika Pepelyaeva | Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | W15 Jablonec | Carpet |
STATISTIEKEN
Veronika Pepelyaeva | Ivana Sebestova | |
1e Service % | 34/43 (79%) | 34/45 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/34 (76%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/9 (33%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 14/43 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/88 (60%) | 35/88 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
Veronika Pepelyaeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Veronika Pepelyaeva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0 | ||
Veronika Pepelyaeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
Russia
03.08.01, 22 Jaar
03.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Veronika Pepelyaeva vs. Ivana Sebestova - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | Kwalif. | Veronika Pepelyaeva | Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Jablonec | Carpet |
26.11.19 | Kwalif. | Veronika Pepelyaeva | Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Milovice | I. hard |
Veronika Pepelyaeva form & Ivana Sebestova form
Veronika Pepelyaeva - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |