WEDSTRIJD
04.02.20 | Kwalif. | Vicky Van De Peer | Nina Ugrelidze | 7-5, 1-6, 11-9 | W15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
09.09.95, 28 Jaar
09.09.95, 28 Jaar
Vicky Van De Peer vs. Nina Ugrelidze - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Vicky Van De Peer | Nina Ugrelidze | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
Vicky Van De Peer form & Nina Ugrelidze form
Vicky Van De Peer - laatste wedstrijden
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail |
Nina Ugrelidze - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |