WEDSTRIJD
11.04.19 | 2e ronde | Victoria Kalaitzis | Louise Kwong | 6-3, 4-6, 6-4 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Victoria Kalaitzis | Louise Kwong | |
1e Service % | 62/91 (68%) | 63/92 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/62 (63%) | 41/63 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/92 (43%) | 39/91 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/183 (50%) | 91/183 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Kalaitzis | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Kalaitzis | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Kalaitzis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kalaitzis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Kalaitzis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kalaitzis | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Kalaitzis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Victoria Kalaitzis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Kalaitzis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Kalaitzis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Kalaitzis vs. Louise Kwong - onderlinge wedstrijden
11.04.19 | 2e ronde | Victoria Kalaitzis | Louise Kwong | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Victoria Kalaitzis form & Louise Kwong form
Victoria Kalaitzis - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Sara Gambogi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Roki | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Sinja Kraus | 6-72, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mack | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 0-5, - Victoria Kalaitzis - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Sasha Wood | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-1, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Verena Hofer | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Aaliya Ebrahim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Katarzyna Pitak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Ida Jarlskog | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Ida Jarlskog | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
28.07.19 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail |
Louise Kwong - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |