INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oona Orpana vs. Victoria Kan - onderlinge wedstrijden
13.12.18 | 2e ronde | Victoria Kan | Oona Orpana | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Oona Orpana form & Victoria Kan form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Victoria Kan - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |