WEDSTRIJD
28.07.19 | Finale | Victoria Kan | Vlada Koval | 6-1, 7-62 | W25 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Victoria Kan | Vlada Koval | |
1e Service % | 30/62 (48%) | 42/69 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 21/42 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/32 (44%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 23/62 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/131 (57%) | 56/131 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Victoria Kan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Kan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Vlada Koval | |
0-0, 0-30 | ||
Victoria Kan | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Vlada Koval | |
Victoria Kan | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Vlada Koval | |
Victoria Kan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Vlada Koval | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A | ||
4-3 | Vlada Koval | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-4 | Vlada Koval | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Kan | 4-5 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Victoria Kan | 5-6 | |
0-0, 15-15 | ||
6-6 | Vlada Koval | |
0-0, 1-0, 3-1, 3-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Kan vs. Vlada Koval - onderlinge wedstrijden
28.07.19 | Finale | Victoria Kan | Vlada Koval | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Moscow | Clay |
Victoria Kan form & Vlada Koval form
Victoria Kan - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Vlada Koval - laatste wedstrijden
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
15.11.21 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | - Vlada Koval - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |