WEDSTRIJD
09.09.19 | Kwalif. | Victoria Muntean | Freya Christie | 6-2, 6-1 | W60 Meitar | Hard |
STATISTIEKEN
Victoria Muntean | Freya Christie | |
1e Service % | 32/48 (67%) | 26/52 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/32 (63%) | 17/26 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 5/26 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/52 (58%) | 18/48 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Victoria Muntean vs. Freya Christie - onderlinge wedstrijden
09.09.19 | Kwalif. | Victoria Muntean | Freya Christie | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Meitar | Hard |
29.08.19 | 2e ronde | Victoria Muntean | Freya Christie | 7-64, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Kiryat | Hard |
Victoria Muntean form & Freya Christie form
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |
Freya Christie - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |