WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Viktoria Morvayova | Helene Scholsen | 6-4, 1-6, 7-63 | W15 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
Viktoria Morvayova | Helene Scholsen | |
1e Service % | 58/90 (64%) | 46/88 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/58 (59%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 19/42 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/88 (43%) | 43/90 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/178 (48%) | 93/178 (52%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Morvayova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktoria Morvayova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Viktoria Morvayova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktoria Morvayova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Morvayova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Viktoria Morvayova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Morvayova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoria Morvayova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Viktoria Morvayova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoria Morvayova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoria Morvayova vs. Helene Scholsen - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Viktoria Morvayova | Helene Scholsen | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Santarem | Hard |
Viktoria Morvayova form & Helene Scholsen form
Viktoria Morvayova - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seri Nayuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Alicia Owegi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |