WEDSTRIJD
17.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Viktorija Golubic | Astra Sharma | 2-6, 6-4, 6-3 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Viktorija Golubic | Astra Sharma | |
1e Service % | 58/89 (65%) | 48/84 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/58 (57%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/84 (46%) | 41/89 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/173 (50%) | 86/173 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Viktorija Golubic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktorija Golubic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktorija Golubic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktorija Golubic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Viktorija Golubic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktorija Golubic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktorija Golubic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Viktorija Golubic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktorija Golubic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktorija Golubic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktorija Golubic vs. Astra Sharma - onderlinge wedstrijden
26.08.22 | Kwalif. | Viktorija Golubic | Astra Sharma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | New York | Hard |
17.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Viktorija Golubic | Astra Sharma | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | New York | Hard |
10.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Astra Sharma | Viktorija Golubic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Cincinnati | Hard |
Viktorija Golubic form & Astra Sharma form
Viktorija Golubic - laatste wedstrijden
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
09.09.23 Finale | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Astra Sharma - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |