WEDSTRIJD
06.06.17 | 1e ronde | Viktoriya Kanapatskaya | Diana Demidova | 6-1, 2-6, 6-2 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Viktoriya Kanapatskaya | Diana Demidova | |
1e Service % | 48/78 (62%) | 36/73 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/48 (65%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/73 (51%) | 33/78 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 9 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Viktoriya Kanapatskaya vs. Diana Demidova - onderlinge wedstrijden
12.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Diana Demidova | Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
06.06.17 | 1e ronde | Viktoriya Kanapatskaya | Diana Demidova | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Viktoriya Kanapatskaya form & Diana Demidova form
Viktoriya Kanapatskaya - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.09.19 2e ronde | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Diana Demidova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |