WEDSTRIJD
13.09.19 | Kwartfinale | Viktoriya Kanapatskaya | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Viktoriya Kanapatskaya | Margarita Ignatjeva | |
1e Service % | 30/40 (75%) | 33/43 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/30 (67%) | 11/33 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 2/10 (20%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 17/40 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/83 (64%) | 30/83 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
3-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 30-0 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
Viktoriya Kanapatskaya vs. Margarita Ignatjeva - onderlinge wedstrijden
13.09.19 | Kwartfinale | Viktoriya Kanapatskaya | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Viktoriya Kanapatskaya form & Margarita Ignatjeva form
Viktoriya Kanapatskaya - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.20 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.19 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 2e ronde | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Margarita Ignatjeva - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |