WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Vinciane Remy | Tamara Curovic | 6-3, 1-1, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Vinciane Remy | Tamara Curovic | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 22/32 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/21 (52%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/32 (69%) | 17/34 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 39/66 (59%) | 27/66 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vinciane Remy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0 | ||
Vinciane Remy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0 | ||
Vinciane Remy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Tamara Curovic | |
0-0 | ||
Vinciane Remy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Vinciane Remy | 0-0 | |
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0 | ||
Vinciane Remy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
France
24.09.97, 26 Jaar
17386 $
24.09.97, 26 Jaar
17386 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Vinciane Remy vs. Tamara Curovic - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Vinciane Remy | Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Vinciane Remy form & Tamara Curovic form
Vinciane Remy - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1e ronde | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
24.06.19 Kwalif. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Montpellier - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.03.19 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.03.19 Kwartfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.19 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Tamara Curovic - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail |