INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vivian Heisen vs. Alena Fomina - onderlinge wedstrijden
13.06.16 | Kwalif. | Vivian Heisen | Alena Fomina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Braunschweig | Clay |
Vivian Heisen form & Alena Fomina form
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |
Alena Fomina - laatste wedstrijden
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Essen - Clay | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |