WEDSTRIJD
21.06.17 | 2e ronde | Vivian Heisen | Daniela Seguel | 6-4, 5-7, 6-3 | Ystad | Clay |
STATISTIEKEN
Vivian Heisen | Daniela Seguel | |
1e Service % | 64/111 (58%) | 75/98 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/64 (69%) | 38/75 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/47 (43%) | 15/23 (65%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/98 (46%) | 47/111 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/209 (52%) | 100/209 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vivian Heisen vs. Daniela Seguel - onderlinge wedstrijden
21.06.17 | 2e ronde | Vivian Heisen | Daniela Seguel | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Ystad | Clay |
Vivian Heisen form & Daniela Seguel form
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |
Daniela Seguel - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |