WEDSTRIJD
12.08.13 | Kwartfinale | Vivian Heisen | Katerina Kramperova | 7-5, 6-0 | Innsbruck | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vivian Heisen vs. Katerina Kramperova - onderlinge wedstrijden
12.08.13 | Kwartfinale | Vivian Heisen | Katerina Kramperova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Innsbruck | Clay |
08.06.13 | 1e ronde van de kwal. | Katerina Kramperova | Vivian Heisen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Nurnberg | Clay |
Vivian Heisen form & Katerina Kramperova form
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |
Katerina Kramperova - laatste wedstrijden
Chiasso - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampa - Clay | ||||
16.03.17 2e ronde | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.17 1e ronde | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.17 Kwalif. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Orlando - Clay | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
05.10.16 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
30.09.16 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.16 2e ronde | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.16 1e ronde | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
14.09.16 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
07.09.16 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
29.08.16 Kwalif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Plzen - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.16 Kwalif. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |