WEDSTRIJD
10.08.16 | 1e ronde | Vivian Heisen | Nastassja Burnett | 6-1, 6-2 | Hechingen | Clay |
STATISTIEKEN
Vivian Heisen | Nastassja Burnett | |
1e Service % | 46/63 (73%) | 29/43 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/46 (70%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/43 (49%) | 21/63 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vivian Heisen vs. Nastassja Burnett - onderlinge wedstrijden
10.08.16 | 1e ronde | Vivian Heisen | Nastassja Burnett | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Hechingen | Clay |
Vivian Heisen form & Nastassja Burnett form
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |
Nastassja Burnett - laatste wedstrijden
W25 Biella - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-66, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 7-63, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Beatrice Lombardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-4, - Nastassja Burnett - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
10.09.18 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thea Finke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sezze - Clay | ||||
12.08.18 Finale | vs. Bianca Turati | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 Halve finale | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.18 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.18 2e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
04.08.18 Finale | vs. Bianca Turati | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.18 Halve finale | vs. Claudia Giovine | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.18 Kwartfinale | vs. Justine Pysson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.18 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Sara Gambogi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
28.07.18 Finale | vs. Bianca Turati | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.07.18 Halve finale | vs. Federica Prati | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |