WEDSTRIJD
09.09.20 | 1e ronde | Vlada Ekshibarova | Doroteja Joksovic | 2-6, 6-2, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-4 | |
0-0, 0-30 | ||
1-5 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-2 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Doroteja Joksovic | |
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
24.06.00, 23 Jaar
24.06.00, 23 Jaar
Vlada Ekshibarova vs. Doroteja Joksovic - onderlinge wedstrijden
09.09.20 | 1e ronde | Vlada Ekshibarova | Doroteja Joksovic | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Vlada Ekshibarova form & Doroteja Joksovic form
Vlada Ekshibarova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Doroteja Joksovic - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |