WEDSTRIJD
01.07.19 | Kwalif. | Vlada Ekshibarova | Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 6-3 | W25 Corroios | Hard |
STATISTIEKEN
Vlada Ekshibarova | Emilie Lindh Gallagher | |
1e Service % | 21/45 (47%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/51 (51%) | 17/45 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/96 (56%) | 42/96 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vlada Ekshibarova vs. Emilie Lindh Gallagher - onderlinge wedstrijden
01.07.19 | Kwalif. | Vlada Ekshibarova | Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Corroios | Hard |
Vlada Ekshibarova form & Emilie Lindh Gallagher form
Vlada Ekshibarova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Emilie Lindh Gallagher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |