WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Vlada Ekshibarova | Gulsina Khalimullina | 6-1, 6-1 | W25 Namangan | Hard |
STATISTIEKEN
Vlada Ekshibarova | Gulsina Khalimullina | |
1e Service % | 21/36 (58%) | 17/38 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/21 (95%) | 5/17 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/38 (68%) | 8/36 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/74 (73%) | 20/74 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Gulsina Khalimullina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
04.05.00, 23 Jaar
04.05.00, 23 Jaar
Vlada Ekshibarova vs. Gulsina Khalimullina - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Vlada Ekshibarova | Gulsina Khalimullina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Namangan | Hard |
Vlada Ekshibarova form & Gulsina Khalimullina form
Vlada Ekshibarova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Gulsina Khalimullina - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | - Gulsina Khalimullina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Diyora Alzhanova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-75, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Diyora Alzhanova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lee Barnard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
22.09.18 Kwalif. | vs. Olga Terteac | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Sharipova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
18.06.18 Kwalif. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Irisa Tursunova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nasiba Espolova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Varvara Kuznetsova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Puchkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shevchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Sakalouskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
27.09.16 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 Kwalif. | vs. Nasiba Espolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Samenkova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lodikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |