WEDSTRIJD
06.06.19 | 2e ronde | Vlada Ekshibarova | Satsuki Takamura | 1-6, 6-3, 7-65 | W15 Banja | Clay |
STATISTIEKEN
Vlada Ekshibarova | Satsuki Takamura | |
1e Service % | 55/105 (52%) | 62/97 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/55 (62%) | 41/62 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/50 (42%) | 12/35 (34%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/97 (45%) | 50/105 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/202 (49%) | 103/202 (51%) |
Dubbele fouten | 8 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Satsuki Takamura | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vlada Ekshibarova vs. Satsuki Takamura - onderlinge wedstrijden
06.06.19 | 2e ronde | Vlada Ekshibarova | Satsuki Takamura | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
09.11.16 | 2e ronde | Vlada Ekshibarova | Satsuki Takamura | 4-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | Heraklion | Hard |
Vlada Ekshibarova form & Satsuki Takamura form
Vlada Ekshibarova - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Satsuki Takamura - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.19 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 Kwalif. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
05.07.18 2e ronde | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.18 1e ronde | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
15.06.18 Kwartfinale | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.18 2e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.06.18 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.06.18 Finale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.18 Halve finale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.18 Kwartfinale | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.18 2e ronde | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |