WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Vlada Koval | Amina Anshba | 6-4, 6-1 | W25 Moscow | Clay |
STATISTIEKEN
Vlada Koval | Amina Anshba | |
1e Service % | 42/54 (78%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/61 (57%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vlada Koval | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Amina Anshba | |
Vlada Koval | 3-3 | |
4-3 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Vlada Koval | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vlada Koval | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Koval | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vlada Koval vs. Amina Anshba - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | 1e ronde | Amina Anshba | Vlada Koval | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Johannesburg | Hard |
18.08.19 | Finale | Amina Anshba | Vlada Koval | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Moscow | Clay |
24.07.19 | 1e ronde | Vlada Koval | Amina Anshba | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Moscow | Clay |
Vlada Koval form & Amina Anshba form
Vlada Koval - laatste wedstrijden
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | - | wedstrijd detail |
Amina Anshba - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |