WEDSTRIJD
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Wanyi Zhang | Jessica Fowler | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
China
11.11.03, 20 Jaar
11.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
26.06.00, 23 Jaar
26.06.00, 23 Jaar
Wanyi Zhang vs. Jessica Fowler - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Wanyi Zhang | Jessica Fowler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
24.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Jessica Fowler | Wanyi Zhang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Wanyi Zhang form & Jessica Fowler form
Wanyi Zhang - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 0-1, - Wanyi Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Gabriel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Maria Munteanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Jessica Fowler - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 2-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Madison Schwarz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Himari Sato | 6-4, 1-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wanyi Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.19 Kwalif. | vs. Maria Lota Kaul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wanyi Zhang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Powaska | 6-0, 0-6, 16-18 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Ashley | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Filimonikhina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiyoung Seo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dayeon Back | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
18.02.19 Kwalif. | vs. Georgiana Ruhrig | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |